Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukjan vo centarot na Strumica

Се изнајмува од: Milka Ichokjaeva 21 јул. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 68 m2
Локација: Струмица
Простории : Дуќани и Трафики
Se izdava dukjan vo centarot na Strumica blizu do TC Global.
Нема посетени огласи
Кон почеток