Македонски | Shqip | English |

Hala od 1300m2 vo Strumica

Се изнајмува од: Zvonko Terziev Вчера 00:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Површина: 1300 m2
Локација: Струмица
Простории : Магацин
Se izdava hala vo Strumica(vo samiot grad)-1300m2 i pomala600m2.Vo sklop na objektot ima i pomali magacini koi mozat da se koristat i dvorno mesto9000m2.Cena povolna..
Нема посетени огласи
Кон почеток