Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Се изнајмува од: Nevenka 20 јул. 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 3
Адреса: Елка Јанкова бр.59
Површина: 90 m2
За живеалиштето: Паркинг простор / Гаража
Локација: Струмица
Се издава комплетно опремен двособен спрат од куќа.
Спратот е комплетно опремен со мебел, греење на парно, клима уред, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење.
Веднаш вселив.

Лице за контакт: Невенка 078 552 730
Нема посетени огласи
Кон почеток