Македонски | Shqip | English |

NACIONALEN RESTORAN MEANA VO MOKRINO

Се изнајмува од: МЕАНА 17 авг. 10:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Адреса: МОКРИНО ББ
Површина: 100 m2
Локација: Ново Село, Струмица
Простории : Друго
НАЦИОНАЛЕН РЕСТОРАН-МЕАНА
ПОДРЗАН ОД МИНИСТЕРСТВОТО ЗА АКОНОМИЈАЃКАТЕКЖГОРИЗИРАН КАКО НАЦИОНАЛЕН РЕСТОРАН
СО КАМИН И ВГРАДЕНО ПАРНО НА КАМИНОТ ЗА ГРЕЕЊ НА СИТЕ ПРОСТОРИИ.
ОБЕЗБЕДЕН ПАРКИНГ
Restoran, meana
Нема посетени огласи
Кон почеток