Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven objekt od 130m2

Се изнајмува од: Mite 10 ноем. 14:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Локација: Ново Село, Струмица
Простории : Друго
Se izdava deloven objekt vo centarot na Novo Selo 130m2,cena po dogovor ..
Нема посетени огласи
Кон почеток