Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KUKA VO VALANDOVO

Се изнајмува од: Nasko 19 септ. 11:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена на изнајмување:

-

Број на соби: 4
Адреса: Valandovo
Површина: 90 m2
Број на спратови: Приземје
Греење: Друго
Локација: Валандово
KUKATA E RENOVIRANA , IMA SOPSTVEN DVOR I PARKING...
Нема посетени огласи
Кон почеток