Македонски | Shqip | English |

Plac 300 400 m2 vo Negotino

Се купува од: Katerina Kejti 27 јан. 23:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Kupuvam gradezen plac za kukja vo Negotino
Нема посетени огласи
Кон почеток