Македонски | Shqip | English |

Se bara cetvorosoben stan vo Skopje Sever

Се купува од: Bekim Денес 10:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Бутел, Скопjе
Baram 4 soben stan vo skopje sever so prosirena terasa moze i najgorniot sprat vo niskite zgradi
Нема посетени огласи
Кон почеток