Македонски | Shqip | English |

Firma ima potreba od vozaci so E kategorija

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Daniela Вчера 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Imame potreba od vozaci so E kategorija za vnatresen i nadvoresen transport so MK dokumenti.
Нема посетени огласи
Кон почеток