Македонски | Shqip | English |

Soferi za rabota vo EU

Се нуди работа од: MIsko 04 јул. 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Неготино
Сектор : Работа во странство
Firmata Emsa Sped od Negotino ima potreba od soferi so BG pasos za rabota vo EU ( vozenje vo EU)
Нема посетени огласи
Кон почеток