Македонски | Shqip | English |

Se bara rabota

Се бара работа од: Teodora 12 јул. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Келнер и Шанкер со искуство бараат работа во Охрид.
Нема посетени огласи
Кон почеток