Македонски | Shqip | English |

Se vrabotuva prodavac na waffle

Се нуди работа од: Vitan 14 авг. 03:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Друго
Брендот Wafflestreetohrid има потреба од продавачи на вафли во Охрид и Струга. Лесна и тимска работа. Чувствувајте ја работата како хоби. Ако мислите дека сте правата личност за таква работа, обратете се на бројот 070267634 (Никола) и дознајте повеќе информации. Старосната граница е од 15 до 55 години. Секој заслужува да биде дел од Wafflestreetohrid тимот. #Wafflestreetohrid
Нема посетени огласи
Кон почеток