Македонски | Shqip | English |

Se baraat konobari/ki za sezonska rabota vo Ohrid

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: КОТА 245 ДООЕЛ 28 мај 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Ресторанот Кота кој е во склоп на Извидничкиот Центар Охрид има потреба од келнери за период од 15.06.2019 до 31.08.2019. За вработените кои не се од Охрид, сместувањето и храната се платени за целиот период. За повеќе информации јавете се на 070 204-242
Нема посетени огласи
Кон почеток