Македонски | Shqip | English |

SE BARA SOBARICA ZA RABOTA VO VILA

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Maja 23 авг. 23:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Охрид
Сектор : Туризам и Хотелиерство
Се бара собарица за работа во вила во центар на Охрид. Услови поволни
Нема посетени огласи
Кон почеток