Македонски | Shqip | English |

Se barat soferi so bg pasaporti za vo Evropa

Се нуди работа од: Кристијан 16 мај 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Пробиштип
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
Се барат шофери со комплет бугарски документи за пстанати информации контакт на 0038670501558 строго на вибер !
Нема посетени огласи
Кон почеток