Македонски | Shqip | English |

Se bara rabotnik za vo pekara

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Фурна Бит Пазар Вчера 15:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Чаир, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Фурна Бит Пазар има потреба од работник со или без работно искуство.Пекарата се наоѓа на Бит Пазар до земјоделските аптеки.
https://m.facebook.com/%D0%A4%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B8%D1%82-%D0%9F%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80-1587107168272983/
Нема посетени огласи
Кон почеток