Македонски | Shqip | English |

Se bara iskusna sivacka krojacka

Се нуди работа од: Atelier Ljutikova Вчера 15:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Polno rabotno vrema , 6 dena nedelno od 9 do 17 casot , sabota od 9 do 16 casot.
Нема посетени огласи
Кон почеток