Македонски | Shqip | English |

Lajt klub Restoran nudi rabotni mesta

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: Stan vo Aerodrom 18 септ. 23:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Лајт Клуб Ресторан нуди слободни работни позиции
1..Келнер/Келнерка
2..Шанкер/Шанкерка
Пожелно е познавање на странски јазик и искуство.Дневница од 1000 ден.


Заинтересираните кандидати да испратат CV со слика на [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток