Македонски | Shqip | English |

Se bara kelner so rabotno iskustvo

Се нуди работа од: Boris Вчера 15:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Gostilnica ima potreba od kelner so rabotno iskustvo.
Tel: 078 512 693
Нема посетени огласи
Кон почеток