Македонски | Shqip | English |

Hotel Vlaho ima potreba od sobarka

Се нуди работа од: Хотел Влахо 10 авг. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
Сектор : Туризам и Хотелиерство
Хотел Влахо- Скопје има потреба од вработување на една собарка за одржување на соби и други помошни простории.
Нема посетени огласи
Кон почеток