Македонски | Shqip | English |

Se bara pekar so rabotno iskustvo

Оглас од претпријатие. Се бара работа од: Делициа 19 јул. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Гази Баба, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Пекара во Ченто има потреба од пекар за проиводство на леб и бели пецива. Заинтересираните можат да се јават на 075/305-271
Нема посетени огласи
Кон почеток