Македонски | Shqip | English |

Zavaruvac monter za parno greenje

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ТЕРМО РАМ ИНЖЕНЕРИНГ 17 авг. 13:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Индустрија/Занаетчии/Производство
Бараме заварувач и монтер за парно греење со работно искуство. Тел за контакт: 072320051 Филип
Нема посетени огласи
Кон почеток