Македонски | Shqip | English |

Se bara sofer so C i E kategorija

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: ENG BETON Вчера 15:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Сектор : Транспорт и Дистрибуција
sofer za mikser I vlekac kiper
Нема посетени огласи
Кон почеток