Македонски | Shqip | English |

Kelneri kelnerki 600 denari pocetna dnevnica

Оглас од претпријатие. Се нуди работа од: кафе тераса 23 авг. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Кафе тераса има потреба од келнер или келнерка со искуство за работа.
Ако сакате да сте дел од нашиот тим контакт на:

[email protected]

viber: 070 550 520

Facebook:
https://www.facebook.com/Cafe-Terassa-569919736412419/
Нема посетени огласи
Кон почеток