Македонски | Shqip | English |

Se baraat rabotnici za vo kujna

Се нуди работа од: Armand 13 авг. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Сектор : Ресторани/Барови и Продавници
Се бараат работници за во кујна на две локации - Карпош и Центар. Во Карпош се бараат луѓе со искуство во кујна и работа на скара, фритези и салати. Во центар се бараат луѓе за работа со салати, пици и сендвичи.

За информации и закажување состанок побарајте не на 075 478 134
Нема посетени огласи
Кон почеток