Македонски | Shqip | English |

SE BARA ZENA ZA CUVANJE NA STARI LUGE

Се бара работа од: Glorija 21 јул. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Струмица
Сектор : Нега и Чистење
ITNO SE BARA ZENA ZA CUVANJE NA STARI LUGE, ZA NEGA I CISTENJE. VO STRUMICA S.DOBREJCI ZAINTERSIRANITE NEKA SE JAVAT NA DADENIOT BROJ.
Нема посетени огласи
Кон почеток