Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A5 2017

Се продава од: Martin 20 дек. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

10 000 МКД

Локација: Берово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy A5
Telefonot e kupen pred godina ipol od Telekom. Odlicno cuvan so maska i zastitno staklo nema nitu edna grepka. So nego idat 3 maski gratis. Raboti samo so telekom sim. za poveke informacii javete se na 071 226 859
Нема посетени огласи
Кон почеток