Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A6

Се продава од: Mitko 15 дек. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 500 МКД

Локација: Берово
Марка: Samsung
Модел: Galaxy A6
Telefonot e star eden mesec,raboti na site operatori,i e so dve sim karticki. Odlicen nema grebnatinka. So staklo i maska na preklop.
Нема посетени огласи
Кон почеток