Македонски | Shqip | English |

NOVO CANONEOS 5D MARK I CAMERA

Се продава од: Usman163 09 дек. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

655 ЕУР

Локација: Берово
Производи : Фотоапарати и додатоци
НОВО Канон EOS 5D Mark iii камера со EF 24-105 f / 4 IS II USM батерија за комплети на објективот
Нема посетени огласи
Кон почеток