Македонски | Shqip | English |

BEROVSKI PELETI

Се продава од: Goce 10 дек. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

11 000 МКД

Локација: Берово
Производи : Друго
Berovski peleti 70%buka 30%bor
Нема посетени огласи
Кон почеток