Македонски | Shqip | English |

Pilana vo Berovo

Се продава од: Blagoj 24 дек. 10:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Берово
Производи : Индустриски машини и алати
Pilanata e celosno opremena so masini se naoga na izlezot od Berovo pozadi makpetrol. Sprmna odma za rabota. Se prodavaat masinite ili se izdava komplet za rabota Lice za kontakt
Viktor Popovski 070 213 732
Нема посетени огласи
Кон почеток