Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 3.2 FSI S line QUATTRO

Се продава од: kire 03 апр. 11:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.230 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 100 ЕУР   10 250 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Prodavam avtomobil Audi A4, motor V6 3.2 FSI, S line Quattro. Voziloto e vo top sostojba. Uvezeno od Amerika.
Нема посетени огласи
Кон почеток