Македонски | Shqip | English |

Audi A6

Се продава од: Toni Вчера 02:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.120 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 900 ЕУР

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Сина
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Kolata e mnogu zacuvana i servisirana vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток