Македонски | Shqip | English |

Ford Escort

Се продава од: eftim 07 јан. 08:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

315 ЕУР   700 ЕУР

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Берово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Se prodava Ford Eskord 1992 god 1.8 td ima dobar motor od ford mondeo 97godina nee registiran kolata se naoga vo skopje ilinden i ustee vo upotreba sekojdnevno cena 300 evra fiksno
Нема посетени огласи
Кон почеток