Македонски | Shqip | English |

Iveco kombe

Се продава од: Душко 01 јан. 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.590 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Iveco
Модел: Daily
Iveco daily
3500
120 ks
Proizvedeno 97 god.
Pominati 450.000 km
Remontuvano vo ispravna sostojba, novi gumi zimski i registrirano.
Telefon za kontakt: 070 843 686 Mite
Нема посетени огласи
Кон почеток