Македонски | Shqip | English |

Zastava 650

Се продава од: zlatko 12 дек. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Zastava
Модел: 650
ZASTAVA 650
Нема посетени огласи
Кон почеток