Македонски | Shqip | English |

Freza

Се продава од: Душко 14 дек. 08:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

50 000 МКД

Локација: Берово
Возила : Приклучни машини
Фреза Agrokun 180cm
Нови ножеви нови лизгачи
Нема посетени огласи
Кон почеток