Македонски | Shqip | English |

Elektricen aparat za zavaruvajne

Се продава од: traktor 29 дек. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

600 ЕУР   1 400 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Резервни делови
aparatot e elektricen vo odlicna sostojba 500ah kako nov nekoristen 072 213 138
Нема посетени огласи
Кон почеток