Македонски | Shqip | English |

Antonio cararro

Се продава од: Adnan Dablinski 14 дек. 21:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 3.250 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 500 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Друга марка
Модел: Drug model
65 konski sili 4*4 so dve blokazi same motor vozdusno ladenje
Нема посетени огласи
Кон почеток