Македонски | Shqip | English |

Traktor kompletno opremen za vo sum so se prikolka

Се продава од: Venko 30 дек. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 16.920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 800 ЕУР

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: Drug model
Traktor so korpa viljuski i vitlo za vlecejne so slovenska sajla 12 100 m plus prikolka
Нема посетени огласи
Кон почеток