Македонски | Shqip | English |

Same 4x4

Се продава од: Aleksandar 23 авг. 22:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Берово
Возила : Трактори
Марка: Same
Модел: Minitaurus
Se prodava ili menuva za ferugon 539, a moze i utovaracot posebno da se kupi.
Traktoro ima nov akumulator i novi predni i zadni gumi.
Нема посетени огласи
Кон почеток