Македонски | Shqip | English |

SUTEREN KAT OD KUKA VO BEROVO

Се продава од: Kate 07 јул. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

12 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Берово
SE PRODAVA SUTEREN KAT VO KUKA SO DVOR
80m2 VO BEROVO NA UL.BALKANSKA. . CENA: 12.000 € tel: 078/356-114 kate (Moze i za izdavanje prazna za familija. Cena: 2000 den.)
Нема посетени огласи
Кон почеток