Македонски | Shqip | English |

Se menuva luksuzen apartman vo Bansko

Се продава од: Драгослав 21 јан. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

24 300 ЕУР   27 000 ЕУР

Земја: Бугарија
Локација: Берово
Продавам или менувам за плац во Бардовци (нова населба) апартман во луксузен Спа центар во Банско, Бугарија. Апартманот има 40 м2 со дневна, кујна, спална, бања, предсобје, тераса. На 2.кат, источна ориентација. Хотелот има спацентар со базен, џакузи, бањи, фитнес, лоби, ресторан. Се наоѓа на 800 м од гондолата.
Нема посетени огласи
Кон почеток