Македонски | Shqip | English |

Huawei P 10 Lite

Се продава од: Igor 05 јун. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 МКД   9 500 МКД

Локација: Битола
Марка: Huawei
Модел: P10 Lite
Феноменален телефон. Без ни една гребнатинка, како нов. Со целосна кутија и сите дополнителни елементи. Под гаранција е. Работи на сите мрежи.
Нема посетени огласи
Кон почеток