Македонски | Shqip | English |

VITRINA ZA MARKET

Се продава од: Ljupco 19 јул. 09:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Производи : За продавници/бутици
Се продава витрина за маркет должина 2.55м а висина 2м.Цена по дговор
Нема посетени огласи
Кон почеток