Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor vo Bitola

Се продава од: Blagoj Naumovski 25 окт. 17:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се издава како деловен простор или стоматолошка ординација во центарот на градот 36m2. На спроти црвен крст. Цена по договор.
Нема посетени огласи
Кон почеток