Македонски | Shqip | English |

Kompletno opremena stomatoloska ordinacija

Се продава од: Снежана 26 мај 00:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се изнајмува комплетно опремена стоматолошка ординација во непосредна близина на центарот на градот
Нема посетени огласи
Кон почеток