Македонски | Shqip | English |

Lizgaliste na mraz

Се продава од: Ljupcho 29 окт. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Prodavam lizgaliste na mraz 500m2,
400 lizgalki i masina za cistenje mraz
Нема посетени огласи
Кон почеток