Македонски | Shqip | English |

RAZRABOTEN BIZNIS SENDVICARA KONDOR

Се продава од: Жана 10 јул. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Битола
Се продава сендвичара Кондор на градско шеталиште во Битола.

Сендвичарата е една од најпознатите и најпосетуваните во Битола, со задоволни клиенти и традиција од 18 години.

За било какви информации барајте ме после 17:00ч на контакт телефонот 070552652.
Нема посетени огласи
Кон почеток