Македонски | Shqip | English |

Razraboten biznis vo Bitola

Оглас од претпријатие. Се продава од: Дениција 14 авг. 19:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 000 ЕУР

Локација: Битола
Се продава Книжарница Дениција Битола во центарот на градот - Т.Ц. Шехерезада, како разработен бизнис кој постои 6 години. Книжарницата работи, треба само некој да ја превземе работата и да продолжи со водење на бизнисот. Цена по договор. (Контакт 078 22 55 61)
Нема посетени огласи
Кон почеток